Polski English

Regenaracja felg

Już od 7 lat zajmujemy się profesjonalną naprawą i odnową felg aluminiowych i stalowych, w tym czasie zregenerowaliśmy okolo 1500 kompletów felg. Regenerujemy felgi samochodów osobowych, dostawczych.

Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów i urządzeniom opartych na najnowocześniejszej technologii wykonaliśmy już tysiące realizacji na arenie międzynarodowej.

Naszą największą zaletą jest wysoka jakość wykonania z dbałością o najdrobniejsze szczegółyi każdej usługi.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.

- naprawa uszkodzeń mechanicznych tj. spawanie i prostowanie

- piaskowanie, szkiełkowanie i śrutowanie

- chemiczne usuwanie lakieru

- malowanie proszkowe

- polerowanie tradycyjne i wibracyjne

- toczenie CNC

Inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt na rynku, dzięki któremu wykonujemy nasze usługi na światowym poziomie. Sprzęt, który posiadamy pozwala nam naprawić praktycznie każdą felgę.

Posiadany sprzęt to między Innymi:

- własna lakiernia proszkowa

-chemiczne odlakierowywanie oparte na ekologicznym preparacie

- automatyczna śrutownica

- ręczna piaskarka kabinowa do szkiełkowania delikatnych elementów

- tokarka CNC, umożliwiająca toczenie całych frontów lub jedynie rantów felg

- polerka wibracyjna, służąca do polerowania felg w całości, jak i również innych elementów motoryzacyjnych

Dbamy o dobre relacje z naszymi klientami, dlatego do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i jasno określamy opłacalność wykonania usługi w stosunku do zakupu np. nowej felgi. Dla nas liczy się nie tylko wykonanie usługi, ale również świadomość konsumencka.. Dzięki tej rzetelności, przez ostatnie lata zebraliśmy spore grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Prostowanie felg

Dzięki wykorzystaniu specjalnego urządzenia i poddaniu felg odpowiedniemu procesowi prostowania przywracamy im fabryczny kształt. Podczas tej usługi sprawdzamy również maszynowo uszkodzenia, których nie widać gołym okiem. Prostowanie felg to szybka usługa, która w znaczny sposób poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy. Przypominamy, że problem skrzywionych felg nie zawsze można zdiagnozować gołym okiem, a skutki jazdy na pogiętych felgach mogą doprowadzić do uszkodzenia zawieszenia lub opon.

Spawanie felg

Zajmujemy się spawaniem pękniętych felg jak i napawaniem uszkodzonych rantów w celu przywrócenia pierwotnego kształtu felgi. Dzięki zachowaniu odpowiednich warunków spawania, uszkodzenie felgi zostaje wyeliminowane, a regenerowana część zyskuje dużą trwałość. Można zatem bezpiecznie korzystać z felg przez długi czas.
Uwaga!
Nie każde pękniecie nadaje się do spawania. Zalecamy konsultację z naszym specjalistą, który określi stan uszkodzenia i możliwość wykonania usługi.

Piaskowanie, szkiełkowanie, śrutowanie

Przygotowując felgi do renowacji, stosujemy szereg czynności związanych z mechanicznym oczyszczaniem i wygładzeniem powierzchni, które ma doprowadzić do usunięcia resztek lakieru i efektów korozji. Służą do tego takie metody jak piaskowanie - przy użyciu piasku, szkiełkowanie - przy użyciu mikrokulek szklanych oraz śrutowanie - przy użyciu mikrokulek nierdzewnych o wysokiej twardości.

Chemiczne usuwanie lakieru

Dbając o rozwój naszej firmy, stawiamy na ekologiczne rozwiązania. Dlatego w naszej ofercie, znajdą Państwo usuwanie lakieru w kąpieli chemicznej na bazie ekologicznego preparatu. Roztwór bazuje na wodzie, dzięki czemu nie emituje rozpuszczalników i rozcieńczalników do środowiska. Metoda ta sprawia, że podkład i warstwy wierzchnie zostają usunięte, bez narażenia powierzchni felgi na wżery. Po takim procesie felga jest w pełni gotowa do malowania.

polerowanie

Zajmujemy się polerowaniem felg, tworzeniem efektu lustra oraz usuwaniem zarysowań i zmatowień powstałych na powierzchni produktu.

Do polerowania wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt taki jak polerka wibracyjna, która umożliwia wypolerowanie felgi w całości jak i innych elementów motoryzacyjnych np. pokrywy zaworów lub doloty w sposób niemożliwy do osiągnięcia przy polerowaniu ręcznym. Pracujemy na preparatach renomowanych producentów, które gwarantują spełnienie oczekiwań naszych klientów.

Toczenie CNC


W naszej firmie korzystamy z zaawansowanej i nowoczesnej obróbki CNC w tym również mamy możliwość odtwarzania słabo widocznych grawerowanych oznaczeń rozmiarowych czy logotypów producentów felg . Toczymy zarówno same ranty felg, jak i całe fronty. Sterowana komputerowo maszyna pozwala uzyskać wyjątkowy i precyzyjny efekt wizualny. Dzięki tej metodzie felgi wyglądają jak nowe. Odzyskują swój blask, a nałożony lakier przeciwdziała naturalnym procesom starzenia się. Uwaga! Aby skorzystać z usługi toczenia CNC, felgi muszą być idealnie proste. W tym celu zapraszamy do konsultacji z naszym specjalistą w sprawie sprawdzenia kształtu oraz ewentualnych uszkodzeń na powierzchni felg.

Malowanie proszkowe

Oferujemy Państwu malowanie felg w sposób niekonwencjonalny oraz przyjazny dla środowiska. Malując felgi proszkowo, tworzymy na ich powierzchni warstwę, która dzięki utrwaleniu w wysokiej temperaturze zwiększa ich odporność na czynniki atmosferyczne, utlenianie bądź chemię stosowaną na drogach.

W swojej ofercie mamy bogatą paletę barw oraz różne stopnie połysku malowanego produktu.